Контактирајте не

ЗИБО АОЛАНГ ТРЕЈДИНГ CO., LTD.

Адреса

Соба 1805, блок C Guomao Bldg, бр. 105 Liuquan патот, област Zhangdian, град Zibo, провинција Шандонг, Кина

Е-пошта

Телефон

+86-533-3151158

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено