• 1
  • 2
  • 3

Lëndë gërryese profesionale supplier.Offer produkte të drejtë për bluarje, prerja, dhe lustrim.

ZIBO AOLANG TRADING CO., LTD. kushtoj të furnizimit Lëndë gërryese për tregjet në mbarë botën në katër seri:

Gërryes kokrra;

Pajisje për gërryese;

Veshura gërryes;

Punimet tona

projektet e fundit

Canton Fair

Panairi prill 1--3,2019 të 33 China International Hardware

6 Kinë-Rusi Expo, i Harbin International Center Ekspozita Sports, 15-19 qershor, 2019.

5 13 Kinë Zhengzhou International Abrasives & Grinding Ekspozita - 15, gusht.

Booth No.:D146

Mirë se vini!

shiko më shumë