БРЗА ПРОМЕНА НА ДРЖАЧ ЗА ДИСК

Краток опис:

Компатибилен со тип R/S/P дискови и влошки
Големина: 1/1,5/2/3 инчи
Прифаќа брусење, полирање, уредување/подготовка на површината


 • Пристаниште за товарење:Кингдао
 • Цена:ве молиме контактирајте со добавувачот за детали
 • Услови на плаќање: TT
 • MOQ:100-1000 ЕЕЗ
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  БРЗА ПРОМЕНА НА ДРЖАЧ ЗА ДИСК

  Глава со дијаметар од 1-7/8", долго стебло 1-1/2", вкупна должина од 2-3/8".
  Оценети 30.000 вртежи во минута, гумена подлога, челична мандрела, јадро од алуминиум и месинг.
  Рамката од 1/4" го прави овој уред компатибилен со електрични дупчалки, брусилки и многу други електрични алати.

  ГОЛЕМИНА

  DIA (ММ)

  ТИП

  1″

  24

  R/S/P

  1-1/2"

  32

  R/S/P

  2″

  45

  R/S/P

  3″

  68

  R/S/P • Претходно:
 • Следно:

 • на