ДИСКИ ЗА ПЛАСТИЧНА ПЛОЧА

Краток опис:

Примена: За правење дискови со флап

Предност: Издржлив, пренослив, лесен за замена.


 • Пристаниште за товарење:Кингдао
 • Цена:ве молиме контактирајте со добавувачот за детали
 • Услови на плаќање: TT
 • MOQ:100-1000 ЕЕЗ
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  ДИСКИ ЗА ПЛАСТИЧНА ПЛОЧА

  Постојат многу видови на пластични плочи за дисковите со преклоп:

  ГОЛЕМИНА НА ПЛАСТИЧНА плочка:75-160 мм

  ГОЛЕМИНА НА ПЛАСТИЧНА плочка: 117mm

  7
  20190719145646

  ДИСКИ ЗА ЦВЕТНА КРАНА ПЛАСТИЧНА ГОЛЕМИНА: 55 мм

  ПЛАСТИЧНА плочка ЗА МИНИ FLAP ДИСКИ  ГОЛЕМИНА: 2″–3″

  9
  6

  ГОЛЕМИНА НА ПРСТЕН ПЛАСТИЧЕН: 52 мм и 54 мм

   

  8

  QQ图片20190719145654 


 • Претходно:
 • Следно:

 • на